Wydarzenia

Koncert muzyczny – ,,Mikołaju, Mikołaju”

Dnia 6 grudnia w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyczny pt. ,,Mikołaju, Mikołaju”. 

Pasowanie na przedszkolaka- grupa II

Dnia 23 listopada w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Dzieci zaprezentowały przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste przyjęcie nowych dzieci do społeczność przedszkolnej przez Panią Dyrektor. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich dzieci.

 

Pasowanie na przedszkolaka- grupa I

Dnia 21 listopada w naszym przedszkolu odbyło się pasowanie na przedszkolaka. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci z grupy I. Dzieci zaprezentowały przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Po części artystycznej nastąpiło uroczyste przyjęcie dzieci do społeczność przedszkolnej przez Panią Dyrektor. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich dzieci.

 

,,Pluszowy Miś”- koncert muzyczny

Dnia 22 listopada w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyczny z okazji Dnia Pluszowego Misia.

 

Teatrzyk- ,,Jaś Wędrowniczek”

Dnia 13 listopada nasze przedszkole odwiedził Teatrzyk Parandyk z przedstawieniem pt. ,, Jaś Wędrowniczek”. Spektakl przybliżył dzieciom kulturę Francji, Czech oraz Grecji.  Jednocześnie pokazał jak ważna jest tożsamość narodowa oraz nasze korzenie.