Zajęcia w muzeum
Dzieci wybrały się na wycieczkę do Muzeum Starożytnego Hutnictwa na zajęcia warsztatowe.
Jesteś tutaj:
Dzieci wybrały się na wycieczkę do Muzeum Starożytnego Hutnictwa na zajęcia warsztatowe.
Z okazji Dnia Ziemi dzieci z grupy III aktywnie włączyły się w obchody tego wyjątkowego święta. Podczas zajęć przedszkolaki posadziły cebulkę w ogrodzie przedszkolnym, ucząc się przy tym troski o przyrodę oraz tego, jak ważne jest dbanie o naszą planetę.
Dnia 30.04.26 dzieci z grupy III wybrały się na wycieczkę do CKiS w Pruszkowie na spektakl teatralny pt.,,Dziewczynka z zapałkami”.
Ostatnio odwiedziła nas mama Liwii, która przeczytała dzieciom ciekawą i pełną przygód opowieść pt. ,,Niedźwiadek Albert- uważności i wybaczanie”. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem słuchały historii. Dziękujemy mamie Liwii za wspólne czytanie oraz upominki dla dzieci w postaci małego niedźwiadka.
Dnia 16.01 odwiedziła nas mama Filipa, która zaprezentowała dzieciom swój zawód – pielęgniarki.Nasz gość opowiedział o swojej pracy, pokazał niezbędne akcesoria medyczne oraz wyjaśnił, na czym polega pomoc pacjentom. To było niezwykle ciekawe i pouczające spotkanie!
Ostatnio odwiedziła nas mama Wojtka, która w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytała dzieciom ciekawą i pełną przygód książkę pt. ,,Zaczarowana łyżeczka”. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem słuchały historii. Dziękujemy mamie Wojtka za wspólne czytanie i czas spędzony z naszymi małymi czytelnikami!
W naszej grupie odbyło się wyjątkowe spotkanie świąteczne z rodzicami. Dzieci zaprezentowały piękne wierszyki i piosenki o tematyce bożonarodzeniowej, wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój. Po występach rozpoczęły się kreatywne warsztaty, podczas których wspólnie ozdabialiśmy pierniczki. Było dużo radości i wspólnej zabawy.