Z okazji Dnia Mamy i Taty dzieci z grupy V przygotowały wyjątkowy występ artystyczny dla Seniorów. Dzieci, w sali Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, zaprezentowały piosenki, wiersze oraz tańce. Spotkanie przebiegło w bardzo ciepłej i wzruszającej atmosferze,
a uśmiechy oraz brawa Seniorów były dla dzieci najpiękniejszym podziękowaniem. To było wyjątkowe wydarzenie, które połączyło pokolenia i sprawiło wszystkim wiele radości.











