Dnia 15 maja dzieci wzięły udział w zajęciach bibliotecznych w Filii nr 4, w czasie których poznały pracę bibliotekarza oraz poznały zasady korzystania z biblioteki. Ważnym punktem wizyty było wspólne słuchanie bajki, którą dzieci wysłuchały z ogromnym zaciekawieniem.
Na zakończenie dzieci otrzymały wyjątkowy prezent – książkę.










