Spotkanie z listonoszką

W ramach projektu „Przygody z listonoszem” dzisiaj zagościła u nas pani listonoszka, opowiadała dzieciom o pracy listonosza. Dzieci oglądały różnego rodzaju listy oraz pieczątki jakimi listonoszka posługuje się w pracy.  Chętne dzieci miały możliwość podniesienia ciężkiej torby z listami.

Pani listonoszka jako upominek dała dzieciom do wybrania pocztówki na pamiątkę tego spotkania. Dzieci ozdabiały kopertę dla bliskiej osoby  i przyklejały znaczek pocztowy.