W ramach projektu „Przygody z listonoszem” dzisiaj zagościła u nas pani listonoszka, opowiadała dzieciom o pracy listonosza. Dzieci oglądały różnego rodzaju listy oraz pieczątki jakimi listonoszka posługuje się w pracy. Chętne dzieci miały możliwość podniesienia ciężkiej torby z listami.
Pani listonoszka jako upominek dała dzieciom do wybrania pocztówki na pamiątkę tego spotkania. Dzieci ozdabiały kopertę dla bliskiej osoby i przyklejały znaczek pocztowy.















