W tym dniu do dzieci przyjechała Straż Pożarna. Strażacy pokazali dzieciom sprzęt potrzebny do akcji ratowniczych. Dzieci oglądały wóz strażacki, usłyszały syreny i mogły posiedzieć w środku pojazdu. Dużą atrakcją było polewanie wodą z węża strażackiego było mokro i zabawnie. Dzieci w ramach nauki wchodziły do zadymionego pomieszczenia.
Dla naszych zuchów było to wielkie przeżycie. Bardzo im się podobały odwiedziny strażaków w naszym przedszkolu.


















