Spotkanie ze Strażą Pożarną

W tym dniu do dzieci przyjechała Straż Pożarna. Strażacy pokazali dzieciom sprzęt potrzebny do akcji ratowniczych. Dzieci oglądały wóz strażacki, usłyszały syreny i mogły posiedzieć w środku pojazdu.  Dużą atrakcją było polewanie wodą z węża strażackiego było mokro i zabawnie.  Dzieci w ramach nauki wchodziły do zadymionego pomieszczenia.

Dla naszych zuchów było to wielkie przeżycie. Bardzo im się podobały odwiedziny strażaków w naszym przedszkolu.