Nowy system ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu

Szanowni Rodzice,

Od miesiąca stycznia 2022 r. uruchamiamy w naszym przedszkolu Platformę 4Parents, która służy  do ewidencjonowania obecności Państwa dzieci w przedszkolu.
Rodzice zobowiązani są do rejestracji  na platformie, dzięki której zostanie nadany indywidualny PIN dla każdego rodzica, potrzebny do zarejestrowania wejść/wyjść dziecka z przedszkola.

Posługując się aplikacją 4parents.pl, będziecie mieli Państwo, dostęp do ogłoszeń i wiadomości, wgląd do historii pobytu oraz uiszczenie opłat za przedszkole (transakcje obsługuje Blue Media SA).

REJESTRACJA NA PLATFORMIE

W najbliższych dniach na podany przez Państwa adres mailowy, wysłana zostanie  automatyczna wiadomość z adresem 4parents.pl Wchodząc w wiadomość należy ZDEFINIOWAĆ HASŁO (indywidualne hasło do logowania), a następnie  zalogować się do platformy podając swój mail oraz nowe zdefiniowane hasło. Po zalogowaniu będzie widoczny PIN rodzica, którego będziecie Państwo używać codziennie od  3 stycznia 2022 r. wpisując na tabletach umieszczonych w szatniach.

 LOGOWANIE DO APLIKACJI 

Po ściągnięciu aplikacji 4parents.pl (sklep play, apple store ), przed logowaniem należy wpisać adres naszego przedszkola: pm10pruszkow.4parents.pl,następnie zalogować się podając swój mail, hasło, które wcześniej zostało zdefiniowane.

Poprzez aplikacje mogą Państwo samodzielnie dodawać osoby upoważnione do odbioru dziecka – osobą tym system automatycznie nada PIN, który zostanie aktywowany po dostarczeniu do nauczycieli upoważnień w formie pisemnej.